ElectroSwing - Prvorepubliková párty je zpět!

11. 11. 2016 19:00

 

Milé dámy, milí pánové, vážení hosté,
uplynula už nějaká doba od jarního swingování, a není tomu jinak i tento podzim. Opět jsme propadli swingovému šílenství, takže rozhodně nebudeme pozadu! Pojďme společně rozprodutit krev v žilách, protancovat střevíce a perfektně si užít swingově naladěnou atmosféru v pátek 11.11. od 19:00 v Národním domě ve Frýdku-Místku!

Vždyť už nás znáte!

Neděláme to poprvé, takže ani trochu z našich hodnot nepolevíme. Zase pro vás připravime maximálně nabitý program, který vás zvedne ze židlí a nenechá chladnými.

Budete se bavit a užijete si to! Věřte nám!

Zase se bude tančit od brzkých hodin až do pozdních ranních hodin, na baru budeme točit oblibené Swingáčské pivo (už makáme na tom, aby nám jej mini pivovar navařil), proudem poteče to nejlepší pití za ty nejnižší ceny, na své si příjdou labužníci drinků a památku si odnesete v podobě skvělé fotky z polaroidu.

Nezapomeňte doladit své outfity! Dress code je povinností, bez kterého by to nebylo ono!

Podzimní dávka swingování sebou přinese živou kapelu Big Blast Band a nebudou chybět ani skvělí DJs, kteří to dokáží rozproudit za každých okolností. Připravujeme opět artistický kousek, který ve městě Frýdku-Místku nemá obdoby, takže se bude rozhodně na co těšit. Napovím jen, že se bude skákat opravdu vysoko!

Fotokoutek a polaroid, nejlepší pití za nejlepší ceny, barmanská show, skvělá hudba, ještě lepší program, neuvěřitelná dobová atmosféra, gril a mnoho dalšího, tohle je prostě to na čem si u nás zakládáme a nepolevíme.

Zařídíme, aby jste si sebou odnesli spoustu zážitků z celého večera a skvěle se bavili.

 

PS: Za podzim a jaro to bude pouze jediný swing (na jaře už nebude), takže si dáme opravdu záležet, abyste na nás vzpomínali ještě dlouho potom!