+420 606 607 003

Electroswing - Prvorepubliková párty

 

Swing, tanec, zábava a neutuchající chuť protančit se až do rána!!! Přijď s námi oslavit 100 let od založení 1 republiky a zažij The Great Party! To vše a mnohem víc vás potká na téhle neskutečné párty, kterou letos pořádáme na počest 100 let od založení republiky a budeme se tím patřičně řídit. 

Máme pro vás připraven exluzivní taneční výboj elektroswingového šílenství, workshop, tanečnice v dobových kostýmech, fotokoutek, skvělí DJ´s, barmani a samozřejmě vy a my jak jinek než ve stylu první republiky.

Jako bonus nás letos u příležitosti oslav 100 let výročí republiky bude celým večerem příjemně doprovázet Božkov rum Republika. A jak to celé vzniklo?

Před 6ti lety jsme se na škole rozhodli, že z lásky k industriálnímu stylu a k zábavě uspořádáme legendární párty pro své kamarády a známé. A tak vznikla tahle elektroswingová párty, která se rok od roku zvětšovala, my jsme zdokonalovali své znalosti. Poslouchali jsme, po čem vlastně toužíte a spojovali to s našimi představami, které jsme o celé párty měli.

Každý ročník je pro nás novou výzvou a je nám velkou ctí, že můžeme pořádat večery plné elektroswingu, který máme rádi stejně jako město, ve kterém žijeme. Ale co nás těší nejvíce je, že můžeme tento večer strávit tak jak jsme si ho vysnili my a vždy si ho užijeme přesně tak, jako když jsme tenhle večírek dělali poprvé...

 

Vstupenky zakoupíte ZDE

Pro aktuální informace sledujte facebook :)