+420 606 607 003

Ples Gymnázia Perta Bezruče

 

Od roku 2015 pořádáme tento ples a pokaždé jsme si pro vás připravili speciální téma v jehož duchu uspořádáme celý večer. Od tajemna k jubileu se přesuneme zase do jiných vod a ten další ročník bude, jak se říká, opět legendární

Myšlenka zorganizovat první ples gymnázia přišla, tak nějak spontánně, jelikož i my seděli v lavicích této školy a ač je to pro nás k neuvěření i my na ty léta rádi vzpomínáme. Je nám velkou ctí pořádat již 4 ročník této akce a věřte nebo ne už nyní přemýšlíme, čím vás ohromíme. 

Vždy jsme chtěli dělat velké věci a jsme přesvědčení, že takový školní ples je pořádně důležitý večer. Je to jeden za zážitků, na které každý bude později vzpomínat, stejně jako se vzpomíná na poslední den ve školních lavicích, nebo na maturitu. Proto jsme přesvědčení, že je potřeba z tohoto dne udělat něco vyjímečného a zapamatovatelného. A o to se budeme snažit dokud vás to nepřestane bavit. 

Stejně jako v předchozích letech se můžete tešit na vymazlený program, skvělý hudební doprovod, tradiční fotokoutek a speciální téma, které zvolíme jen a jen pro vás. 

Všechny podrobnosti se brzy dozvíte. Stačí sledovat náš facebook a stránky.