+420 606 607 003

Náš tým

Náš tým se s realizací prvního ročníku festivalu FM City Festu rozrostl a profesionalizoval v event management oblasti řízení projektů. Nyní máme zkušený organizační tým složený z odborníků na jednotlivé odvětví (zvuk, stage, catering, technické zabezpečen atd..), pro který je každý event výzvou a nic není neřešitelné.

Za týmem Evolution Brothers stojí trojice Miky&Mirai&Kuba. (Tím, že každý vyniká v jiné oblasti, tak společně mohou zaručit maximální spokojenost z každého eventu.)

Miky – Miky má na starost především technické zabezpečení a zaručuje tak hladký průběh akcí , ať už se konají kdekoliv. Nové prostory jsou pro něj výzvou a dbá na maximální komfort všech účastníků. Jelikož je také milovníkem dobrého jídla a pití, pečlivě vybírá, co na stolech hosté ochutnají. 

Mirai – Ať už si na akci představíte jakéhokoliv interpreta, představení nebo show – pro Miraie není nic nemožné. Jeho síla je především v přípravě kvalitního programu, který vždycky překvapí a nikdy nenudí. Je zkrátka živel našeho týmu. Na podiu je jako doma a to přenáší i do organizace všech akcí.

Kuba -  Kubova hlavní parketa je marketingová propagace. Těžko se tedy stane, že by o akci někdo nevěděl. O kvalitě jeho práce vypovídá návštěvnost námi pořádaných akcí, kdy jsme se vždy mohli pochlubit statusem- VYPRODÁNO!. Má rovněž zkušenosti s vedením lidí a proto zajišťuje personální obsazení celého týmu.

Ať už děláme večírek pro malou firmu či několikadenní festival, vždy to děláme srdcem.

Mikuláš Dohnal
Vždy chci něco navíc
Mikuláš Dohnal
Mirai Navrátil
Hudba prostor nabíjí
Mirai Navrátil
Jakub Najdek
Každý si to musí užít
Jakub Najdek
Martina Erbanová
Kreativa je můj život
Martina Erbanová
Kateřina Tůmová
Myslím na všechno
Kateřina Tůmová
Jakub Bordacs
Nazvučím i nezvučitelné
Jakub Bordacs
David Jelínek
Postavím klidně festival
David Jelínek
Václav Pešat
Umím věci řešit.
Václav Pešat