+420 606 607 003

Firemní (vánoční) večírky na klíč

 Chtěli bychom, aby každý z vás na firemní večírky v práci vzpomínal s nadšením a těšil se na následující ročník. Našim cílem je pro vás připravit večírek podle vašich nejtajnějších představ. (Ať už to je vánoční večírek, nebo třeba oslava výročí firmy.)

Zdá se vám to nemožné? Nic není nemožné a my vám to chceme dokázat. 

Nechte nás to udělat jinak, zajistíme ojedinělé místo, výborný catering, hudbu, program a mnoho dalšího.

Představte si například váš vánoční večírek v industriálním stylu, jak jinak než ve staré hale věhlasné fabriky. U vchodu vás vítá slečna v dobovém oblečení z 30 let a podává vám drink. Hala je příjemně osvětlená a stoly s jídlem jsou plné dobrot, nechybí ani sladký koutek a samozřejmě bar, ve kterém vám barman nalije například lahodnou whisku. Nenudíte se ani minutu, protože celou atmosféru podtrhuje skvělý program. K dispozici je fotograf, protože ten na večírku nesmí chybět stejně jako skvělá hudba, která se z pohodové může kdykoliv změnit na rytmickou taneční zábavu.

Umíme vykouzlit atmosféru večírku kdekoliv, například i u vás v kanceláři, nebo dílně. Nechte nás tvořit a zaručujeme vám, že nebudete zklamaní. Vytvoříme vám program večera přesně na míru tak, aby každý z kolegů přišel v pondělí do práce plný zážitků.

Díky našim kontaktům a zkušenostem, zajistíme celkovou přípravu i realizaci vašeho večírku. Připravíme pozvánky, zajistíme prostor, hudbu, catering, program dle vašich představ, ale především dáme vašemu večeru nápad.

Jsme parta lidí, která má mnoho nápadů a chuť měnit všední věci v zážitky, protože si myslíme, že v životě je důležité plnit si sny a žit naplno každý okamžik našeho života a to i v práci.

Zažijte a zkuste to s námi jinak! Napište nám, nebo klidně zavolejte a můžeme společně probrat koncept večírku.