+420 606 607 003

FM City Fest - letní festival

 

Barevný hudebně našlapaný OpenAir festival, který roztančí celé město PODRUHÉ! Dva dny plné hudby, zábavy a fajných lidí!

Samotná myšlenka festivalu vznikla někdy v roce 2017, kdy jsme začali uvažovat, že bychom mohli využít naše zkušenosti a zase se trošku posunout. Konečné rozhodnutí padlo někdy před vánoci a už někdy v březnu jsme oficiálně oznámili, že zorganizujeme největší OpenAir festival ve Frýdku-Místku a přivezeme do města umělce z celé České republiky. 

Festival dostal postupně název, datum, místo a také vizuál, který vznikl s kreativní Martinou a nešel ve městě přehlédnout. Celý koncept se vytvářel postupně, ale od začátku jsme měli jasno v tom jak by měl festival vypadat a kam bychom jej měli směřovat.

První ročník se nám podařilo úspěšně vyprodat a my už teď pracujeme na 2. ročníku FM City festu, který bude ještě nabitější než ten letošní. Tentokrát pro vás chystáme ještě více české i zahraniční hudby, dva dny plné zábavy, zábavnou rodinnou zónu, skvělé jídlo i pití a samozřejmě moře další zábavy.

Našim cílem není vytvořit jen hudební festival, ale tradici OpenAiru festivalu pod horama v krásném industriálním prostředí bývalé textilky Slezan, která ještě před pár lety dýchala životem. Rádi bychom do Frýdku:místku přilákali návštěvníky ze všech koutů republiky a současnému publiku Frýdku-Místku nabídli to nejlepší z celé ČR a SK hudební scény. 

Těšíme se na vás na dalším FM City festu v areálu textilky Slezan (hala 08) na ulici Staroměstská ve Frýdku-Místku dne 12-13.7.2019.