+420 606 607 003

Naše zkušenosti

Za těch 6 let jsme získali spoustu zkušenosti a umíme je využít. Jsme schopni zastřešit a zorganizovat na profesionální úrovni malou firemní akci, ples, koncert nebo třeba festival pro 5tisíc lidí. (www.fmcityfest.cz)

Jak to všechno začalo...

Začali jsme jako parta kamarádu z Frýdku-Místku, která měla touhu pobavit sebe i své přátelé. Hledali jsme originálnjěší způsob zábavy než byl tenkrát ve městě nabízen a uspořádali jsme tak náš první swingový večírek. Z  párty pro původně 200 lidí se zanedlouho stala tradice a dnes jsou právě swingové večírky jedny z nejvyhledávanějších událostí ve městě.

Od swingu byl už jen malý krůček k pořádání plesů pro školy a veřejnost, či firemních a tématických večírků. Velkou výzvou pro nás bylo uspořádání letního festivalu pro několik tisíc návštěvníků, který se nám podařilo také vyprodat.

Tento krok zcela posunul naše hranice. Náš tým se rozrostl o velké množství skvěle sehraných lidí, pro které není žádná akce nemožná. Ať už se děláme večírek pro malou firmu či několikadenní festival, vždy to děláme srdcem. Teď zaleží už jenom na Vás, kdy se potkámea probereme také vaší akci.