ElectroSwing - prvorepubliková párty je zpět!

22. 4. 2016 19:00

 

Milé dámy, milí pánové, vážení hosté,
uplynula už nějaká doba od podzimního swingování a my jsme se rozhodli, že ani na jaře nebudeme pozadu a rozproudíme vám krev v žilách. Bude to ještě větší a bude se ještě více tančit, takže doporučujeme pořádně naleštit střevíce.  

Rádi bychom vás pozvali na jarní dávku swingování a navázali tak na podzimní šňůru, kde jsme zvládli vyprodat Národní dům, přívést téměř 800 nádherných lidí na jedno místo a tím se nám povedlo vytvořit tu nejlepší electroswingovou párty ve Frýdku-Místku.

Jarní dávka swingování sebou přinese živou kapelu Big Blast Band, skvělého DJ Muflona, který to dokáže rozjet za každých okolností. Připravujeme speciální artistický kousek, který ve městě Frýdku-Místku nemá obdoby, takže si jej rozhodně nenechte ujít.

Fotokoutek a polaroid, nejlepší pití za nejlepší ceny, barmanská show, skvělá hudba, ještě lepší program, neuvěřitelná dobová atmosféra, gril a mnoho dalšího, tohle je prostě to na čem si u nás zakládáme a nepolevíme.

Zařídíme, aby jste si sebou odnesli spoustu zážitků z celého večera a skvěle se bavili.

Electroswing ve stylu první republiky se bude konat 22.dubna v Národním domě ve Frýdku-Místku a to od 19:00, takže určitě všichni doražte, bude to zážitek.

EvolutionBrothers