Oldies párty

05.4.2019 19:00

Pařmeni a pařmenky!!!

DÍKY VÁM JSME MĚLI OPĚT VYPRODÁNO!!! DĚKUJEME!!!

Každý rok pořádáme jarní Electroswing a letos pro vás chceme něco nového, zábavného a hlavně něco, co vás bude bavit, budete se na to těšit a nebudete chtít tuhle akci propásnout. Dlouho jsme přemýšleli až jsme na to kápli...

Připravili jsme pro vás večer, který ve F-M dlouho nebyl. Ty nejlepší hity ze 70.-80. let 20. století zazněli v pátek 5.4.2019 od 19:00 hodin v Národním domě ve Frýdku-Místku! Nenechali jste si ujít skvělý večer nabitý tou nejlepší OLDIES muzikou té doby. Vratili jsme se s vámi v čase do 70.-80. let 20 století a na své si přišli disko maniaci i rockový fajnšmekři. 

Připravili jsme pro vás historicky první OLDIES (Evolution Brothers) párty ve Frýdku-Místku!

Všichni jste přišli ve stylovém oblečení s vyladěnými účesy a perfektními doplňky. Správný outfit je totiž nejlepší recept, jak se stát hvězdou této jedinečné OLDIES párty. 
O vaše sluchové buňky se budou celý večer starali skvělí DJs a jako překvapení večera jsme pro vás nachystali kapelu AC/DC revival, který nenechal nikoho z vás chladným. 

Nabušili jsme program čísly, které vás vtáhli do konce minulého století. Na čepu bylo speciální sedmdesátkové pivo, proudem teklo stylové pití a pro všechny byli připraveny i míchané drinky. Čekalo na vás dobové občerstvení a jako památku na nezapomenutelný večer jste si odneseli klasický polariodový snímek. 

Přejeme si, abyste společně s námi prožili další OLDIES párty ve Frýdku-Místku, ze které budete odcházet se spoustou vynikajících historek a s hudbou, která vám v uších bude znít ještě dalších pár hodin. Lístky je možné zakoupit u nás na webu, případně na našich odběrných místech.

1. vlna vstupenek - 99,- VYPRODÁNO

2. vlna vstupenek - 149,- VYPRODÁNO

3. vlna vstupenk - 199,- VYPRODÁNO

DĚKUJEME VÁM!!!

 

Sdílejte a přihlašujte se na naší FB události, abychom věděli, s kým se napevno počítá:)

 

DĚKUJEME!! BYLI JSTE SKVĚLÍ!!

 

Vem džisku a doraž na příští OLDIES párty, budeme se na tebe těšit!!!

Mirai, Kuba a Mikuláš!!!