Oldies párty

05.4.2019 19:00

Pařmeni a pařmenky!!!

Každý rok pořádáme jarní Electroswing a letos pro vás chceme něco nového, zábavného a hlavně něco, co vás bude bavit, budete se na to těšit a nebudete chtít tuhle akci propásnout. Dlouho jsme přemýšleli až jsme na to kápli...

Připravili jsme pro vás večer, který ve F-M dlouho nebyl. Ty nejlepší hity ze 70.-80. let 20. století zazní už v pátek 5.4.2019 od 19:00 hodin v Národním domě ve Frýdku-Místku! Nenechte si ujít skvělý večer nabitý tou nejlepší OLDIES muzikou té doby. Vratíme se s vámi v čase do 70.-80. let 20 století a na své si přijdou disko maniaci i rockový fajnšmekři. 

Máme pro vás historicky první OLDIES (Evolution Brothers) párty ve Frýdku-Místku!

Čekáme vás všechny ve stylovém oblečení s vyladěnými účesy a perfektními doplňky. Správný outfit je totiž nejlepší recept, jak se stát hvězdou této jedinečné OLDIES párty. 
O vaše sluchové buňky se budou celý večer starat skvělí DJs a jako překvapení večera pro vás máme kapelu, která nenechá nikoho z vás chladným. 

Nabušili jsme program čísly, které vás zaručeně vtáhnou do konce minulého století. Na čepu bude speciální sedmdesátkové pivo, proudem poteče stylové pití a pro všechny budou připraveny i míchané drinky. Čeká na vás dobové občerstvení a jako památku na nezapomenutelný večer si odnesete klasický polariodový snímek. 

Přejeme si, abyste společně s námi prožili nejlepší OLDIES párty ve Frýdku-Místku, ze které budete odcházet se spoustou vynikajících historek a s hudbou, která vám v uších bude znít ještě dalších pár hodin. Lístky je možné zakoupit u nás na webu, případně na našich odběrných místech.

1. vlna vstupenek - 99,- VYPRODÁNO

2. vlna vstupenek - 149,- 

3. vlna vstupenk - 199,- 

 

Sdílejte a přihlašujte se na naší FB události, abychom věděli, s kým se napevno počítá:)

 

Vem džisku a doraž na párty, budeme se na tebe těšit!!!

Mirai, Kuba a Mikuláš!!!