SPOJ ples 2018

16.3.2018 19:00

I tento ples jsme úspěšně vyprodali, děkujeme

Tradice tří škol,

která vymizela, se znova
už loni stala skutečností!!!

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a jazyková škola ve Frýdku-Místku letos opět spojí síly a uspořádají pro vás sPOJ ples!!! Znáte to... "na sPOJ plese" ... "sejdeme se"

Rádi bychom podpořili další rok sPOJ plesu a společně s vámi se podíleli na ještě lepší zábavě. Říkávalo se, že průmyslovácký ples je ten nejsilnější ze všech a z toho vycházíme, ještě když se k tomu přidá obchodka a jazykovka, tak to rozhodně bude stát za to!

Připravili jsme si pro vás vynikající program, snažili jsme se vybírat z toho nejlepšího co současná scéna nabízí, nebudou chybět ani perfektní vystoupení, fotokoutek, koktejl bar, a mnoho dalšího...

Stylovým večerem Vás bude provázet 17cti členná orchestrální skupina Big Blast Band, jako hlavní číslo vystoupí skupina Voxel a ATMO MUSIC a nebudou chybět ani další absolventské kapely, která zažily na vlastní kůži studentské lavice.

Jste srdečně zváni, přijďte zavzpomínat na ty nejlepší školní zážitky na třídních výletech, potkejte se s profesory, sejděte se zase po roce se spolužáky a připijte si na nejlepší vzpomínky, co už vám nikdo nevezme.

Lístky letos poprvé jsou k zakoupení pouze ONLINE
tedy na tomto webu na přihlašovacím formuláři níže...

Omezený počet vstupenek ve fyzické podobě bude k dispozici na vrátnici u jídelny na "průmce". Po vyprodání budou k dispozici zde pouze online formou.

Rádi bychom tedy vše maximálně zjednodušili tak, abyste si mohli lístek objednat kdykoli a kdekoli!

Cena lístků bude následovná:

První várka lístků bude stát 199,-Kč v předprodeji
Druhá várka lístků bude stát 229,-Kč v předprodeji
A třetí várka lístků bude stát 249,-Kč v předprodeji
Na místě lístky nebudeme prodávat.


Sdílejte a přihlašujte se na naší FB události, abychom věděli, s kým se napevno počítá:)

Budem se těšit a za celou školu zdraví!
Mirai, Mikuláš a Kuba!